باربری و حمل و نقل جاده ای

instagrammail

باربری و حمل و نقل جاده ای

بهترین شرکت حمل و نقل جاده ای

شرکت حمل و نقل بین المللی نفس ترابر بازرگان با در اختیار داشتن نمایندگان معتبر و ارتباط قوی و منسجم با فورواردرهای بزرگ دنیا در زمینه حمل محمولات فعالیت می‌نماید. با در اختیار داشتن انواع کامیون چادری، کامیون یخچالی و کانتینربر و همچنین تحت پوشش قرار دادن کلیه کشورهای اروپا و آسیایی توانسته خدمات ارزنده ای در عرصه حمل و نقل بین المللی زمینی به مشتریان خود عرضه نماید.

 

ویژگی خدمات حمل و نقل جاده ای

• سرویس مستقیم (خرده بار یا فول تراک)

• حمل ویژه ی کالای سنگین، ترافیکی و پروژه ای

• حمل کالای خطرناک و فساد پذیر

• ترانزیت و اسکورت گمرکی کالا

• دارای نمایندگی و انبار اختصاصی معتبر در اروپا، ترکیه، ایران، افغانستان و آسیای میانه

 

 

حمل و نقل جاده ای بار

 

 

هزینه شرکت حمل و نقل جاده ای

هزینه‌ی شرکت‌های حمل و نقل جاده‌ای: در حمل و نقل کالا به روش جاده‌ای، در شرکت‌های مختلف با یکدیگر تفاوت دارد. این هزینه به دلیل امکانات مختلفی که شرکت‌ها برای مشتریان خود فراهم می‌کنند، متفاوت است. عوامل بسیاری وجود دارند که بسیاری از تاثیر آن‌ها در سیستم حمل و نقل جاده‌ای قرار دارد. مثلاً، مسافتی که کالا از مبدا تا مقصد طی می‌کند، یکی از مهم‌ترین عواملی است که در قیمت حمل و نقل جاده‌ای تاثیر می‌گذارد. این مسافت می‌تواند بین دو شهر یا دو کشور باشد.

همچنین، نوع وسیله‌ی نقلیه‌ای که برای حمل کالا استفاده می‌شود، یکی دیگر از عوامل مهمی است که تاثیر بسیار زیادی در قیمت حمل و نقل جاده‌ای دارد. به عنوان مثال، کامیون‌های معمولی و یا کامیون‌های یخچالی، هر یک هزینه جداگانه‌ای را برای حمل و نقل کالا از مبدا به مقصد دریافت می‌کنند.

علاوه بر این، شرکت‌های حمل و نقل کالا نیز قیمت‌های متفاوتی را برای خدمات خود تعیین می‌کنند. در واقع، هزینه حمل بار با کامیون از تهران به اصفهان در یک شرکت ممکن است با دیگر شرکت‌ها تفاوت داشته باشد.

حجم بار هم از مهم‌ترین عواملی است که در قیمت حمل و نقل کالا به روش جاده‌ای تاثیر می‌گذارد. به عنوان مثال، ۱۵۰ کیلوگرم و یا ۳ تن کالا، هر کدام دارای قیمت جداگانه‌ای برای حمل و نقل هستند.

 

حمل و نقل جاده ای

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

پربازدیدترین مطالب

menusearch
nafastarabarbazargan.ir